دانلود بازی سالار

                                                     سالار

                                                  گروه سیزک

                                  

                برای دانلود روی عکس کلیک کنید

یه آپدیت دسگرمی! منتظر یه آپدیت هیولا باشید! فعلا 4 تا ماشین اضافه کردیم که شما بیشتر تو نظرا و ایمیل به ما گفته بودین! اونایی که بسته ویژه رو خریده بودن کافیه یبار روش تاچ کنن تا ماشینای جدید و رینگا و رنگاشون باز بشن و این بسته شامل ماشین های بعدی در آپدیت های بعدی هم میشه! 19 ماشین مختلف در 6 مرحله بی انتها کاملا متفاوت و متنوع با فیزیک کاملا واقعی و طبیعی! ماشین مورد علاقه تان را بخرید، موتور، لاستیک ها، کمک فنرها و باک بنزین آنرا ارتقاء دهید! همچنین میتوانید ارتفاع ماشینتان را تغییر دهید. رینگ مورد علاقه خودتان را انتخاب کنید و ماشین رویاهایتان را بسازید! فقط یک چیز میماند و آن ضبط است! با هر مرحله ارتقاء ضبط یک آهنگ اضافه میشود و شما به راحتی میتوانید در هنگام بازی آهنگ مورد نظرتان را انتخاب کنید تا لذت بازی دوچندان شود. حال ماشینتان را برانید، سکه ها را جمع کنید، باک خود را با خوردن بنزین پر کنید و از روی موانع بپرید و در آسمان بچرخید تا پول بدست بیاورید و با آن ماشین بخرید، مرحله های مختلف را باز کنید و ماشینتان را ارتقاء دهید. ماشین های موجود:

ژیان

فولکس قورباغه ای

رنو pk

پیکان

پژو 504

پراید

سمند

پیکان وانت

نیسان آبی!

بی ام و 2002

تندر 90 پژو

پرشیا

بنز معماری!

پژو 206

پژو 405

پاترول

زانتیا(تغییر ارتفاع مجانی)

پیکان شیش در! (بنزین نا محدود)

منتظر آپدیت های بعدی باشید: 1-تیم ما در حال کار روی راننده است که قرار است کاملا طبیعی به نظر برسد و در تصادفات از ماشین به بیرون پرت شود. 2- بزودی امکان ثبت رکورد هاتون رو به برنامه اضافه میکنیم اگر ایده جالبی دارید که دوست دارید به سالار اضافه شود یا اگر دوست دارید ماشینی را در نسخه ای بعدی اضافه کنیم و یا ایرادی دیدید که باید برطرف شود با این ایمیل در ارتباط باشید:

CzakInc@gmail.com

تغییرات اخیر ورژن 1.13: اضافه شدن 4 خودرو بنز معماری ال 90 پراید وانت رنو pk ورژن 1.12: درست شدن مکانیزم مصرف بنزین ارزان شدن سکه بازی ارایه بسته ویژه خرید ورژن 1.11: حل مشکل کرش کردن بازی هنگام قفل کردن گوشی حل مشکلات جزیی خرید ورژن 1.1: اضافه شدن 3 خودرو جدید (زانتیا (تغییر ارتفاع رایگان)، پرشیا، وانت پیکان) زانتیا برای کسانی که پاترول را خریده بودند، رایگان است. اضافه شدن قابلیت تغییر رنگ خودروها اضافه شدن 2 آهنگ جدید به ضبط (یکی شاد یکی غمگین) بنزین فقط زمانی که گاز میدهید کم میشود سکه ها در طول مسیر با ارزش تر میشوند اضافه شدن گاراژ به بازی بهبود عملکرد کمک فنر ها

/ 0 نظر / 687 بازدید